А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Виставка `Зимова феєрія`

опубліковано: 28 грудня 2021 оновлено: 02 липня 2022

22 грудня 2021 р. у Тернівському філіалі міського історико-краєзнавчого музею відкрилася виставка творчих робіт вихованців комунального позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості «Терноцвіт» КМР під назвою «Зимова феєрія» з нагоди новорічних та різдвяних свят.

На виставці представлено 68 експонатів, виконаних у різноманітних техніках, таких як: паперопластика, в’язання гачком та спицями, виготовлення сувенірів та м’яких іграшок, соломоплетіння, вироби з природних матеріалів тощо. Тематика творів пов’язана із зимовими святами, дитячими розвагами, незвичайними захопленнями та народними традиціями святкування Нового року та Різдва Христова. Умовно виставка поділяється на декілька тематичних блоків, серед яких можна виокремити «ялинкове містечко», м’які іграшки, ялинкові прикраси, символ року за східним календарем і фігурки казкових персонажів. Всі творчі роботи приємно вражають неповторністю, самобутністю, художньою уявою, вмінням поєднати народні традиції та сучасні напрямки мистецтва. Всього в організації виставки взяли участь понад 60 юних вихованців КПНЗ «ЦДЮТ «Терноцвіт» КМР різних вікових категорій.

На відкриття виставки завітали учні 2 класу Криворізької гімназії №40, які прослухали лекцію про походження різних новорічних та різдвяних атрибутів, прикрас, а також наприкінці заходу сфотографувалися з представленими експонатами.