Які бар’єри існують у працевлаштуванні ветеранів?
Запрошуємо ветеранів і ветеранок долучитися до проведення анонімного опитування щодо досвіду пошуку роботи, труднощів у працевлаштуванні, очікувань від роботодавців, потреб у навчанні, перекваліфікації та інших факторів, які впливають на успішне повернення до цивільної професійної діяльності.
Метою дослідження є виявлення ключових бар’єрів, викликів та потреб ветеранів і ветеранок у сфері зайнятості, а також пошук ефективних рішень для підвищення рівня їх економічної інтеграції.
Лінк на анкету: https://panel.anketa.in.ua/BewDTcIS
Результати дослідження стануть практичним інструментом для формування більш ефективних місцевих політик підтримки ветеранів, розвитку програм професійної адаптації та створення умов для гідного працевлаштування захисників і захисниць України.
Дослідження проводить Громадська організація Центр зайнятості Вільних людей, яка з 2014 року здійснює діяльність, спрямовану на професійну реінтеграцію ветеранів і ветеранок, підтримку внутрішньо переміщених осіб та інших категорій населення, які постраждали внаслідок війни, а також сприяє розвитку інклюзивного ринку праці в Україні, має багаторічний практичний досвід у напрямку професійної адаптації ветеранів, зокрема через програми навчання, перекваліфікації, профорієнтації та сприяння працевлаштуванню.
