А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ – ОСОБЛИВА ДАТА ДЛЯ КОЖНОГО СВІДОМОГО УКРАЇНЦЯ!

опубліковано: 23 листопада 2021 оновлено: 10 серпня 2022

Цей день нагадує, що в житті завжди є місце для подвигу, і кожен громадянин розуміє, що він особистість, здатна відстоювати свої права, інтереси.

В закладах освіти були організовані онлайн інформаційно –  патріотичні заходи. Патріотичні години спілкування «Що означає бути гідним?», «Хто такий патріот?», «Територія нескорених», «Україна – територія Гідності та свободи», кінолекторії «Небесна сотня. Зима, що нас змінила», «Революція Гідності I Пишемо історію», фоточеленджі «Пам’ятаємо завжди», конкурси малюнків «День гідності та свободи», усні журнали «Що є Україна, у чому її сила...» допомогли учням згадати про події Помаранчевої революції та Революції Гідності, всіх тих, хто став на захист своєї держави

Учні КЗШ№№27,61,78,116 та вихованці ЦТКЕУМ «Меридіан» долучилися до обласного творчого флешмобу «Вільні творити майбутнє».

З нагоди Дня Гідності та Свободи, учні КЗШ№№27, 48, 50,78,110,116 вшанували пам'ять загиблих  захисників, покладанням квітів до пам'ятника «СЛАВА ГЕРОЯМ» та до пам’ятних дошок, встановлених на будівлях закладів на честь випускників, які загинули в зоні АТО.

Представники КЗШ№№78,110 та ЦТКЕУМ «Меридіан» долучилися до обласного  Патріотичного марафону – музичного челенджу «Виконуємо Гімни» 

В ході проведених патріотичних заходів учні та педагоги вшанували тих, хто віддав життя, відстоюючи власну Гідність і Гідність національну...