А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

До відома громадян району!

опубліковано: 23 листопада 2021 оновлено: 06 грудня 2021

16 листопада 2021 року, в друге у поточному році,  сталася трагічна подія - пожежа у   будинку престарілих «Тепло любих»  м.Дніпро. Внаслідок  загоряння проводки  і від чадного газу померли п'ять жінок.  До того, 21 січня, на околиці Харкова сталася  пожежа у пансіонаті «Золотий час», в якому перебували літні люди. Під час пожежі загинули 15 осіб, п’ятьох шпиталізували з опіками, отруєнням чадним газом та у стані стресу. Влада визначила подію як надзвичайну ситуацію державного рівня. При цьому обидва будинки престарілих працювали   з чисельними порушеннями чинного законодавства про  надання соціальних послуг.

З метою недопущення подібних трагедій Дніпропетровською регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ініційовано  виявлення   надавачів соціальних послуг недержавного сектору з тимчасовим або постійним проживанням громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, бездомних осіб, осіб звільнених з місць позбавлення волі, осіб із залежністю від наркотичних засобів чи психотропних речовин.  

 З метою попередження трагічних подій, дотримання законодавства про  надання соціальних послуг, захисту прав літніх людей, осіб з інвалідністю,  бездомних осіб, осіб звільнених з місць позбавлення волі та осіб із залежністю від наркотичних засобів чи психотропних речовин виконком Тернівської районної у місті ради звертається до всіх небайдужих громадян району з проханням повідомити,  у разі наявності такої інформації, про діяльність на території району  надавачів соціальних послуг недержавного сектору з тимчасовим або постійним проживанням громадян.

Інформацію можна надати на електронну адресу управління праці та соціального захисту населення виконкому районної у місті ради: upszn@trnvk.gov.ua, або повідомити за телефонами: 0674336786, 0975033528. 

Заздалегідь вдячні за порозуміння та співпрацю.