А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Ювілей «Терноцвіту» - ми запалюємо зірки

опубліковано: 01 січня 2020 оновлено: 02 січня 2020

Півстоліття тому у Тернівському районі було засновано будинок піонерів, нині заклад має іншу назву – Центр дитячої та юнацької творчості «Терноцвіт».

Комунальному позашкільному навчальному закладу «Центру дитячої та юнацької творчості «Терноцвіт»» виповнилося 50 років. Заклад відомий у місті, області, країні та за її межами, бо тут, у «Терноцвіті», з дітьми та підлітками працює педагогічний колектив професіоналів на чолі з керівником Світланою Бугрєєвой.

Сонячно і святково у ювіляра у гостинній залі. Колектив закладу отримав подяку виконкому Тернівської районної у місті ради, яку вручив Віталій Солод. До речі навчаючись у школі, Віталій Михайлович входив до складу районної лідерської ради шкільного учнівського самоврядування, яка працювала тоді в ЦДТ «Світанок».

«Терноцвітівців» також привітали Тетяна Кріпак директор департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міської ради, Сергій Горевич начальник відділу освіти виконкому Тернівської районної у місті, колеги – представники закладів позашкільноі освіти… Були вітання і від батьків, і вихованців творчих колективів закладу.

Сьогодні «Терноцвіт» продовжує запалювати зірки – а значить це комусь потрібно. Сьогодні «Терноцвіт» невичерпнє джерело творчості для юного покоління тернівчан!