Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

ВИСТАВКА ВИРОБІВ ГУРТКА «ЧАРІВНИЙ КЛУБОК»

Ручне в'язання гачком - один з найстаріших та найцікавіших видів ужиткового мистецтва. Це цікавий і найулюбленіший вид дозвілля жінок. Вироби ручного в’язання зараз стали застосовувати у багатьох сферах людського сьогодення. А неврологи з Міннесоти дійшли висновку, що люди, які використовують такий вид рукоділля як ручне в’язання – мають кращу пам’ять і довше зберігають світлий розум.

Відпочиваючи відділення денного перебування комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Тернівському районі Криворізької міської ради, з дотриманням усіх проти епідеміологічних заходів, долучилися до участі у виставці робіт гуртка «Чарівний клубок», який працює при відділенні денного перебування. Відпочиваючі були у захваті від представлених робіт! Тут і в’язанні носки, черевики, сумки, серветки, декоративні півники, лебеді тощо. Це все витвори наших «дівчат», які перебувають на обслуговуванні у відділенні денного перебування та у відділенні натуральної допомоги. Тому, майстриням бажали здоров’я, натхнення на подальшу роботу та нових творчих успіхів!

08 квітня 2021