Міжнародний жіночий день
опубліковано:
08 березня 2024
оновлено:
27 липня 2024
8 березня о 14.00 годині в Комунальному закладі «Палац культури «Північний» Криворізької міської ради відбувся урочистий захід з нагоди Міжнародного жіночого дня.
Зі словами вітання до всіх присутніх на святі жінок звернувся голова Тернівської районної у місті ради Сергій Кушнір.
Найкращим представницям трудових колективів підприємств, установ, організацій, закладів району були вручені відзнаки виконавчого комітету Тернівської районної у місті ради.
Гарний весняний настрій подарували солісти та художні колективи Палацу культури «Північний».
![](/ua/osximage/pg/80324911098811_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/80324911098811_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/80324911098811_n_3m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/80324911098811_n_4m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/80324911098811_n_5m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/80324911098811_n_6m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/80324911098811_n_7m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/80324911098811_n_8m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/80324911098811_n_9m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/80324911098811_n_10m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/80324911098811_n_11m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/80324911098811_n_12m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/80324911098811_n_13m/pic.jpg)