А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

З Днем місцевого самоврядування!

опубліковано: 07 грудня 2023 оновлено: 05 березня 2024

     Шановні депутати місцевих рад усіх рівнів, працівники та ветерани органів місцевого  самоврядування, дорогі колеги!

 

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Розвиток держави та наших громад неможливий без ефективної роботи органів місцевої влади.  Представляти громаду, знати проблемні місця і докладати всіх зусиль для їхнього вирішення – почесна і відповідальна місія.

Саме від вашої діяльності залежить комфортне та безпечне життя наших людей. Саме представники органів місцевого самоврядування мають бути найближчими до людей у будь-якій ситуації, першими приходити на допомогу. Під час війни ваша відповідальність збільшилося в рази.

Дякую вам за те, що попри усі виклики, які поставила перед нами війна, продовжуєте гідно виконувати свою головну місію — служите тернівській  громаді. Адже ви знаєте, що потрібні людям і по-іншому ви просто не можете.

Проте перед нами стоїть чимало задач — тримати стрій, не опускати руки, забезпечувати надійний тил нашій армії та продовжувати, у нових реаліях, розбудовувати наш Тернівський район та наше рідне місто!

Висловлюю подяку всім представникам місцевого самоврядування за повсякденну нелегку працю.

Бажаю вам, шановні колеги, міцного здоров’я та родинного тепла, професійних досягнень та успіхів у роботі, терпіння та невичерпної енергії, мирного неба та найскорішої Перемоги над ворогом.

Добра і миру нам усім!

 

З повагою

Голова районної у місті ради                                                          Сергій КУШНІР