А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Спортсмени ДЮСШ № 7 підкорили п’єдестал чемпіонату України зі стрільби кульової

опубліковано: 04 липня 2025 оновлено: 06 липня 2025

У м. Вінниці на Чемпіонаті України зі стрільби кульової серед дорослих команда  КЗПО «ДЮСШ №7» КМР здобула 5 нагород – дві золоті і три бронзові медалі.

Спортсмени з різних областей країни змагалися на майданчиках Вінницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо».

Переможним був Чемпіонат України для Вікторії РИБОВАЛОВОЇ,   яка здобула дві золоті медалі зі стрільби кульової  у вправах ГП-12 (стрільба по рухомій мішені, 60 пострілів (30+30), повільний і швидкий рух) та ГП-11А (стрільба по рухомій мішені, 40 пострілів (20+20), повільний і швидкий рух в змішаній послідовності).

Скарбничка КЗПО «ДЮСШ №7» КМР поповнилася і трьома бронзовими нагородами, які в спортивній боротьбі здобули Вікторія РИБОВАЛОВА та Дмитро МАССОЛЬД у вправі РМ-Мікст, а Максим ГІМОН у вправі ПП-3.

ВІТАЄМО спортсменів Вікторію РИБАЛОВУ, Дмитра МАССОЛЬДА, Максима ГІМОНА, тренерів Станіслава ЛОСЯ, Віктора СКОТНИКОВА з підкоренням п’єдесталу Чемпіонату України зі стрільби кульової.