А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Безповоротне фінансування від Ощадбанку в рамках ініціативи “EU4Business”

опубліковано: 04 липня 2023 оновлено: 18 червня 2024

1. Тип допомоги: грант

2. Термін дії: до кінця 2023 року

3.Територія: найбільш постраждалі регіони (Миколаївська, Дніпропетровська, Запорізька, Харківська, Донецька, Київська, Чернігівська, Сумська, Луганська та Херсонська області)

4. Вид допомоги: до 4 тис. євро

5.Дедлайн: прийом заявок розпочнеться орієнтовно в середині липня 2023 року

6. Учасник(и): мікробізнес

7. Виконавець: уповноважений банк (Ощадбанк).

8. Сфера діяльності: екстрена допомога підприємцям

Фонд розвитку підприємства та німецька урядова компанія GIZ, запрошують взяти участь у грантовому проєкті від ініціативи «EU4Business: Відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП в Україні». Програма фінансується спільно Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Федеративної Республіки Німеччини (BMZ) і реалізується GIZ у рамках проекту BMZ «Використання та імплементація Угоди про асоціацію між Європейським Союзом та Україною у сфері торгівлі».

Новий грантовий проєкт передбачає безповоротне фінансування на суму
до 4 тисяч євро для близько 750 мікробізнесів протягом 6 місяців після відбору. Гранти покриватимуть негайні витрати підприємців, зокрема заміну пошкодженого обладнання, транспортні витрати на переїзд/повернення або потребу в оборотних коштах.

На отримання грантів зможуть претендувати три групи заявників:
- мікропідприємства в найбільш постраждалих регіонах (Миколаївська, Дніпропетровська, Запорізька, Харківська, Донецька, Київська, Чернігівська, Сумська, Луганська та Херсонська області);
- бізнеси, які повернулись на деокуповані території (раніше окуповані території Київської, Чернігівської, Харківської, Херсонської, Донецької та Сумської або інших областей, які будуть деокуповані на момент подання грантових заявок);
- компанії, важливі для забезпечення основними товарами та послугами в усіх підконтрольних областях», – заявив представник Фонду розвитку підприємництва Валерій Майборода.

Перелік КВЕД для отримання мінігранту- https://drive.google.com/file/d/1zjhtG7pf4WRj6kWHxlXtoSbq9aGW5h7W/view?usp=sharing

Заявку на отримання безповоротної фінансової допомоги представники мікробізнесу зможуть подати орієнтовно з середини липня через портал Дія.

Роль Ощадбанку в проєкті полягатиме в:
• перевіpці ділової репутації заявників на отримання грантів,
• відкритті рахунків для виплати грантової допомоги
• контролі цільового використання отриманих коштів.

Детальніше за посиланням:
https://drive.google.com/file/d/1SKjSkozafCkhuqtc18xgstInpHU_CZJh/view?usp=sharing
або
https://www.oschadbank.ua/news/osad-zapustit-novij-miznarodnij-grantovij-proekt-dla-pidpriemciv