А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Дорогі діти ! Шановні батьки! Щиро вітаю вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей!

опубліковано: 31 травня 2024 оновлено: 24 липня 2024

Міжнародний день захисту дітей відзначається щорічно більш ніж у 30 країнах світу. Діти – це наше майбутнє, а значить майбутнє нашої держави. Саме сьогодні як ніколи, ми повинні зігріти теплом і любов'ю кожне дитяче серця, щоб наші сини і дочки знали, що ми їх дуже любимо і хочемо їм радісного й безхмарного дитинства! Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі щохвилини, щодня були радісними і щасливими і відчували мамине тепло, ласку і батьківське міцне плече. Адже дитинство – це чудова пора сподівань та здійснення мрій.

Дитинство – найщасливіший час для багатьох з нас, ми завжди з теплими почуттями згадуємо роки нашої молодості й дитинства, тож давайте, докладати зусиль, щоб наші діти, могли крізь роки з посмішкою згадувати той час, коли вони були маленькими, коли росли і входили в доросле життя. Діти надихають, спонукають до нових досягнень, повертають віру в життя.

Бажаємо вам, дорогі діти,  вашим батькам та рідним міцного здоров’я, щастя, добра та сімейного затишку. Нехай усі мрії і задуми завжди збуваються! Віримо у перемогу – вона майбутнє наших дітей, и робимо усе можливе для її наближення.

 

 

 

З повагою

 голова районної у місті ради                                                  Сергій КУШНІР