Інструктаж з пожежної безпеки та бесіду з попередження травматизму у зимовий період
опубліковано:
02 січня 2020
оновлено:
03 січня 2020
03.01.2020 в комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних) у Тернівському районі» Криворізької міської ради з працівниками установи та відпочиваючими відділення денного перебування проведено позаплановий інструктаж з пожежної безпеки та бесіду з попередження травматизму у зимовий період.
![](/ua/osximage/pg/30120413809297_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/30120413809297_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/30120413809297_n_3m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/30120413809297_n_4m/pic.jpg)