А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

EasyBusiness Grant: можливість отримати грант на розвиток бізнесу

опубліковано: 24 травня 2023 оновлено: 18 червня 2024

Стартує грантова програма EasyBusiness Grant спрямована на підтримку українського бізнесу під час повномасштабного російського вторгнення і надання грантів на суму до 366 тисяч гривень для мікро-, малих та середніх підприємств. Загальний бюджет конкурсу — понад 6 мільйонів гривень.


         Участь у програмі можуть взяти офіційно зареєстровані в Україні приватні бізнеси (юридичні особи та ФОП), які відкрились до 1 січня 2023 року та відповідають офіційному визначенню мікро-, малого або середнього підприємства (максимальна кількість працівників — 250 осіб, максимальний річний дохід — 50 мільйонів євро).

         Отримані кошти можна використати на:
✔️ капітальні інвестиції: обладнання, необхідне для підвищення ефективності, збільшення обсягів виробництва чи адаптації продукції до вимог ринку;
✔️ послуги / інноваційні рішення / сертифікацію — усе, що сприятиме ефективності бізнесу;
✔️ операційні витрати (частково), якщо вони необхідні для забезпечення якісного функціонування підприємства та реалізації грантового проєкту.

Подати заявку на участь у програмі та переглянути деталі можна за посиланням - https://www.easybusiness.in.ua/media/easybusiness-grant/

Дедлайн подання: 6 червня 2023 року.