Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

«ЛІТЕРАТУРНЕ ЧИТАННЯ»

       Якщо любов і душу поєднать,

       Зникає в серці біль, журба, тривога.

     І все життя вас будуть захищать

  Небесні янголи надіслані від Бога.

(«Душа» Іван Шевчук)

Продовжуючі тему «Літературне читання», слід зазначити, що читання — це прекрасний спосіб психологічного омолодження та психологічна допомога, зняття душевного стресу і лікування людей, в основі якого лежить читання ними, або для них книжок певного змісту і тематики.

Для відпочиваючих відділенні денного перебування комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Тернівському районі Криворізької міської ради, з дотриманням усіх проти епідеміологічних заходів, фахівцями установи проведено літературне читання: «Вірші Криворізького поета Івана Шевчука». До збірника талановитого поета - криворізця «Моя Україна» увійшли вірші різних років, У творчості поета чується голос самої України, прекрасної вітчизни, гордого та волелюбного народа. Затамувавши подих, слухали вірші навіть самі «дорослі дівчата та хлопці». Де-хто зізнався, що вважав, що не любить вірші, але тепер почав по іншому ставитися до рифмованих творів. Особливо запам'яталися рядки:

Без верби і калини – то нема України.

Без вишневого саду та іще зорепаду,

Журавля та криниці та ще в полі пшениці.

Це ліси і долини, це степи й полонини.

Чарівна і єдина – це моя Україна.


08 квітня 2021