Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Шановні Тернівчани! Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня народження району!

Це свято об’єднує усіх, кому дорогий район – його вулиці, будівлі, сквери, парки і храми, його героїчне минуле і трудове сьогодення. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував традиції.

Усі досягнення, якими багатий Тернівський район, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, прагнемо набувати європейського вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для свого життя.

Дякую кожному з Вас, шановні Тернівчани, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій району, покращення добробуту його жителів.

Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання. Хай наш Тернівський район міста Кривого Рогу завжди розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

Голова Тернівської районної у місті ради                                                                       Віталій Солод


22 травня 2020