Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Формування патріотичного світогляду у школярів

11.02.2020 на базі КЗШ№37 відбувся районний семінар-нарада для заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти.

Питання формування патріотичного світогляду у школярів були висвітлені на семінарі в декількох аспектах, зокрема:

-         Розвиток та впровадження у виховні системи закладів освіти Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»);

-         реалізація пошуково-дослідницького проєкту «Пам’ятати історію – мати майбутнє!» (до 75-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (1939-1945 роки).

Алгоритм входження закладу загальної середньої освіти у Всеукраїнську дитячо-юнацьку  військово-патріотичну гру  «Сокіл» («Джура») було презентовано працівниками ЦТКЕУМ «Меридіан».

У формі відкритого діалогу учасники семінару-наради обговорили нагальні проблеми стосовно  планування заходів із впровадження гри «Джура» в закладі освіти та отримали професійну консультацію від Максима Кукушкіна, вчителя інформатики КЗШ№37, по висвітленню інформації на сторінці гри в соціальній мережі фейсбук з хештегом  #dzhura_2020 .

Районний пошуково-дослідницький проєкт «Пам’ятати історію – мати майбутнє!» буде реалізовуватися заклади спільно з районною радою ветеранів і передбачає знайомство із історією вулиць Тернівського району м. Кривого Рогу, які названі в честь видатних особистостей, наших героїчних дідів і прадідів, які  обезсмертили свої імена при обороні міст Кривого Рогу,Одеси, Севастополя, Києва, Бресту, у битві за Дніпро, у передгір'ях Карпат, при штурмі Берліна…:

Героїчні подвиги українського народу та видатні особистості і їх діяльність мають стати прикладами для наслідування дітьми, молоддю, усіма громадянами нашої країни.

12 лютого 2020