Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

ЛАЙФХАК від педагога-організатора

Свої корисні поради та хитрощі, які допомагають педагогу-організатору в роботі, презентували на районному конкурсі педагогічної майстерності «ЛАЙФХАК від педагога-організатора» педагоги КЗШ№№27,37,50,55,61, 78,116,117, КТГ.

Формою публічного виступу «Я – педагог-організатор, а це…» було визначено формат Pecha Kucha. Кожен конкурсант намагався вкластися в рамки формату – 20 слайдів, коментар до слайду 20 сек., всього для виступу 6 хв. 40 сек. – та представити  професію з творчими ініціативами та інноваційними технологіями.

Конкурс відеодайджестів «Шкільне життя: круті перерви» надав можливість педагогам-організаторам проявити ініціативу та творчість, зламати стереотипи, що шкільна перерва – це лише проміжок часу між уроками, а учні в цей час, зазвичай, сидять у своїх класах та не знають, чим себе зайняти під час перерв.

Перемогу в районному конкурсі педагогічної майстерності «ЛАЙФХАК від педагога-організатора» отримала Руслана Шевченко, педагог організатор КЗШ№61.

Разом із своїм «ДИВОМ – 61» та СУПЕРГЕРОЄМ Руслана довела, що команда однодумців завжди прямує до ПЕРЕМОГИ!

11 лютого 2020