Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Інноваційні підходи до планування роботи в позашкільному закладі освіти

Тайм-менеджмент – це наука і мистецтво ефективного управління людини собою, раціональне використання власного часу і часу інших.

Вивчаючи тайм-менеджмент, можна навчитися набагато краще використовувати свій час. Саме це питання розглядали методисти закладів позашкільної освіти міста під час проведення круглого столу «Тайм-менеджмент – мистецтво  управління часом», який відбувся 10.01.2020 року на базі КПНЗ ЦТКЕУМ «Меридіан» КМР.

Модераторами круглого столу виступили методисти закладу Світлана Гусейнова, Ірина Циба, психолог Оксана Хрустальова та керівник гуртка Тетяна Пехтерева, які допомогли учасникам розглянути базові принципи управління своїм часом, згадати сукупність методик оптимальної організації часу для виконання поточних задач, проєктів та календарних подій та зробити висновок, що щоденне планування є необхідною умовою для підвищення ефективності роботи, як особистої так і закладу в цілому.

 

11 січня 2020