Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Завідувач відділу благоустрою і житлово-комунального господарства

Завідувач відділу благоустрою і житлово-комунального господарства

Косогорова Антоніна Василівна

Дні та часи прийому: щопонеділка та щочетверга 11.00 - 17.00, каб. 108
Ел.скринька: gkh@trnvk.gov.ua
Загальний стаж: 35 років (18 роки стаж державної служби)
Освіта: вища
Посада: Завідувач відділу благоустрою і житлово-комунального господарства
Рік народження: 1960
Телефон: 35-23-75

Склад працівників

Косогорова Антоніна ВасилівнаЗавідувач відділу благоустрою і житлово-комунального господарства35-23-75
Земляна Любов ІванівнаЗавідувач сектору житлово-комунального господарства35-21-54
Пономаренко Олена ЮріївнаГоловний спеціаліст сектору житлово-комунального господарства35-21-54
Бібік Антон ОлеговичСпеціаліст І категорії сектору благоустрою35-22-25
Кірюхіна Юлія ОлександрівнаЗавідувач сектору блугоустрою35-22-25

ПОЛОЖЕННЯ

про відділ благоустрою і житлово-комунального господарства виконкому Тернівської   районної у місті ради

 1.1.Відділ благоустрою і житлово-комунального господарства виконкому Тернівської районної у місті ради  (надалі – відділ) є структурним підрозділом виконавчого комітету районної у місті ради, утворюється районною у місті радою у межах затвердженої нею структури та загальної чисельності працівників виконкому,  їй підзвітний і підконтрольний.

1.2. Відділ має печатку та штамп зі своїм найменуванням.

1.3. Відділ у своїй роботі керується Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про звернення громадян», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,   «Про доступ до публічної інформації», «Про захист персональних даних», «Про інформацію»,  постановами та розпорядженнями  Верховної Ради України, указами і розпорядженнями  Президента України, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, рішеннями органів місцевого самоврядування та державної виконавчої влади вищого рівня, рішеннями Тернівської районної у місті ради та її виконавчого комітету, іншими нормативними актами, цим Положенням.

1.4.Відділ здійснює виконавчі та інші функції згідно повноважень, делегованих виконкому районної у місті  ради рішенням  Криворізької міської ради від 31.03.2016                    № 381 «Про обсяг і межі повноважень районних у місті рад та їх виконавчих органів».

1.5.Відділ   очолює  завідувач, який призначається на посаду головою районної у місті ради на конкурсній основі або за іншою процедурою, передбаченою законодавством України, та звільняється з роботи за розпорядженням голови районної у місті  ради.

 ІІ. Основні завдання та функції

 2.1.Забезпечує комплексний  розвиток благоустрою і житлово-комунального господарства району з метою максимального задоволення запитів населення з усіх видів житлових і комунальних послуг. Здійснює функції органу  управління комунальними житловими підприємствами, що перебувають у підпорядкуванні виконкому районної у місті ради.

2.2. Сприяє:

-власникам квартир (будинків) – у їх обслуговуванні та ремонті;

-створенню об’єднань співвласників багатоквартирного будинку, інших суб’єктів господарювання з утримання житлового фонду, об’єктів благоустрою.

-організації дорожнього руху  на території району.

 2.3.Взаємодіє, відповідно до законодавства, з житлово–будівельними, гаражними  кооперативами, садівничими товариствами, об’єднаннями співвласників  багатоквартирних будинків.

 ІІІ. Обов’язки

 3.1.Організовує,  відповідно до законодавства, роботу з:

- благоустрою автошляхів, тротуарів, кладовищ, пляжів, громадських вбиралень, зупиночних павільйонів, пам’ятників, меморіалів, зелених насаджень, визначення вартості  останніх шляхом обстеження, підготовки ордерів на їх знесення;

- утримання окремих об’єктів благоустрою, які належать до комунальної власності міста та перебувають на балансовому обліку виконкому районної у місті ради;

- ліквідації несанкціонованих звалищ побутового сміття;

- дотримання вимог  до санітарного стану  району;

- ремонту та фарбування фасадів житлових будинків багатоповерхової забудови, майданчиків відпочинку, розміщення малих архітектурних форм (садових лав, урн) в місцях загального користування (парки, сквери та інші місця відпочинку)

3.2.Здійснює, відповідно до законодавства, контроль за:

- станом благоустрою об’єктів, відновленням, усуненням розкопів, наявністю люків на інженерних мережах  та складенням протоколів про адміністративні правопорушення  правил благоустрою;

- організацією збирання, транспортування, знешкодження побутових відходів та трупів          тварин;

- додержанням громадянами, суб’єктами господарювання Правил  утримання домашніх  та інших тварин і поводження з ними у місті Кривому Розі, додержанням тиші в громадських місцях.

- належною експлуатацією   житлового фонду та інженерних комунальних мереж на території району,  залучення органів самоорганізації населення до вирішення цих питань.

3.3.Веде оперативний облік житлового фонду (окрім приватного сектору).

3.4.Веде оперативний моніторинг стану об’єктів благоустрою, які перебувають на балансовому обліку виконкому  районної у місті ради.

3.5. Бере участь у:

- обстеженні об’єктів благоустрою і житлово-комунального господарства, підготовці матеріалів з прийому житлового фонду і об’єктів благоустрою, інженерних мереж до комунальної власності міста.;

- проведенні конкурсів на виконання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій;

- погодженні зручного для населення режиму роботи підприємств комунального господарства;

3.6.Складає акт із висновком про результати обстеження та визначення можливості  переведення  житлових приміщень (квартир) у нежитлові.

3.7.Розглядає та вирішує конфліктні ситуації, які виникають між власниками суміжних квартир, пов’язані з переведенням жилих приміщень із житлового у нежитловий фонд, їх переобладнанням, реконструкцією і подальшою експлуатацією за іншим призначенням.

 3.8.Виявляє випадки порушення правил користування приміщеннями житлових будинків і прибудинковими територіями, самовільного переобладнання та перепланування квартир житлових будинків, використання житлових та допоміжних приміщень багатоквартирного будинку за іншим призначенням, при необхідності складає протоколи про  адміністративні правопорушення згідно з чинним законодавствам України.

3.9.Надає консультативну, організаційно-методичну допомогу будинковим  комітетам, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків, асоціаціям власників житлових будинків, громадським організаціям з питань утримання і збереження житлового фонду; реалізації заходів щодо поліпшення санітарного стану  та благоустрою житлових будинків і прибудинкових  територій.

 3.10. Готує  проекти:

- рішень районної у місті ради:

  • щодо затвердження схем організації дорожнього руху;
  • затвердження  Програм  з утримання об’єктів благоустрою;
  • внесення змін до  Програм  з утримання об’єктів благоустрою;
  • затвердження звітів з виконання  Програм з утримання об’єктів благоустрою;

- розпорядчих документів про створення комісій з обстеження зелених насаджень;

- розпорядчих документів про створення комісій з обстеження земельних ділянок на наявність  зелених насаджень;

- розпорядчих документів  про створення комісій з проведення інвентаризації гуртожитків;

- рішення виконкому районної у місті ради  про створення постійно-діючої комісії з переведення гуртожитків, житлових будинків і приміщень (квартир) у нежитловий фонд;

- рішень виконкому районної у місті ради щодо установлення нумерації будинків, приміщень, споруд, розташованих на території району, надання або уточнення поштової адреси.

           3.11. Готує проекти  пропозицій  виконкому районної у місті ради щодо бюджетного розвитку міста Кривого Рога на наступний бюджетний рік зокрема по об’єктам благоустрою і житлово-комунального господарства Тернівського району.

           3.12.Забезпечує упровадження і функціонування системи управління якістю та інформаційною безпекою муніципальних послуг у виконкомі районної у місті ради.

            3.13. Приймає участь у:

- роботі постійно діючої комісії з питань поводження  з безхазяйними відходами;

- роботі комісії з  обстеження  житлових приміщень з метою визначення їх відповідності технічним і санітарним нормам та надає пропозиції щодо їх подальшого використання;

- роботі комісії з обстеження зелених насаджень;

- роботі комісії з обстеження земельних ділянок на наявність зелених насаджень;

- роботі комісій,  створених при виконкомі районної у місті ради;

- у судових засіданнях  районного суду міста Кривого Рогу відносно визнання  права власності на самочинно прибудовані балкони й лоджії до квартир житлових будинків.

 ІV. Права

Відділ благоустрою і житлово – комунального господарства має право:

4.1.Приймати участь у роботі засідань виконкому районної у місті ради та засідань   районної ради,  постійних комісій районної у місті  ради.

4.2.Вносити на розгляд засідань виконкому районної у місті ради питання організації і роботи підприємств житлово – комунального господарства.

4.3.Готувати і скликати наради з питань  віднесених  до компетенції відділу.

4.4.Одержувати у встановленому порядку від керівників підприємств житлово – комунального господарства інформаційні матеріали необхідні для виконання покладених на відділ завдань відповідно до чинного  законодавства.

4.5.Здійснювати розгляд проектів планів підприємств, що належать до комунальної власності територіальної громади  в галузі житлово-комунального господарства, вносити пропозиції до планів робіт підприємств.  

4.6.Проводити роботу по підготовці та відстеженню результативності та перегляду регуляторних актів по правовому врегулюванню, господарських відносин в межах компетенції  відділу згідно із Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

4.7 Надавати пропозиції про призначення і звільнення керівників суб’єктів господарювання  житлово-комунального господарства комунальної форми власності, розташованих на території району.

 V.  Організація роботи відділу

 5.1.Відділ працює відповідно до перспективного та поточного планів роботи районної у місті  ради, її виконавчого комітету  та поточного плану роботи відділу.

5.2.Завідувач відділу здійснює керівництво відділом, розподіляє обов’язки між працівниками, розробляє посадові інструкції, надає пропозиції щодо призначення на посади, звільнення з посад та переміщення працівників відділу, своєчасного заміщення вакансій, заохочення та накладення стягнень; забезпечує систематичне підвищення кваліфікації працівників, контролює стан трудової та виконавчої дисципліни у відділі; забезпечує роботу з ведення діловодства у відділі; координує взаємовідносини з відділами, управлінням, службою, комітетами виконкому районної у місті ради; вносить пропозиції щодо вдосконалення роботи відділу, несе персональну відповідальність за виконання покладених на відділ завдань.

5.3.Працівники відділу несуть дисциплінарну відповідальність за невиконання або неналежне виконання  покладених на них функціональних обов’язків

 

У разі виникнення питань щодо надання та споживання житлово комунальних послуг рекомендуємо звертатись до слідуючих підприємств

КПТМ «Криворіжтепломережа»
прийом  громадян в Тернівському районі

Нетюхайло Іван Миколайович - начальник теплового району
понеділок 10.00 – 12.00 вул.Федоренка, 27 а
ТОВ  «УЮТ-2011»
Прийом  громадян в Тернівському районі

- Сільвестров В’ячеслав Юрійович   - директор ТОВ «УЮТ-2011»
середа   9.00-11.00    вул.Доватора,28 ж.м.Даманський
четвер   9.00-11.00    вул.Щорса, 22
- Мельникова Анжеліка Михайлівна -   головний інженер
п’ятниця  9.00-11.00   вул.Доватора,28 ж.м.Даманський
- Чадай Оксана Сергіївна  -  начальник дільниці №1
вівторок  9.00-16.00   вул.Доватора,28 ж.м.Даманський
четвер      9.00-16.00   вул.Доватора,28 ж.м.Даманський
- Балкова Тамара Степанівна -  начальник дільниці №4
понеділок  9.00-11.00   вул.Щорса, 22
четвер        9.00-11.00   вул.Щорса, 22

ТОВ «ЕКОСПЕЦТРАНС»
Ліщук Леонид Степанович- директор
понеділок – п’ятниця 9.00 – 12.00 вул.Ільічевська, 2г

КП «КРИВБАСВОДОКАНАЛ»
Гамазинський Юрій Євгенович директор
понеділок – п’ятниця 9.00 – 11.00 вул.Єсеніна, 6 а

ПАТ «КРИВОРІЖГАЗ»
Вакуленко Іван Євгенович- директор
вівторок  9.00 – 11.00вул.22 Партз’їзду, 24