Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Різдво на відділенні кульової стрільби СК «Північне сяйво» ДП «Спорт-Мастер» ПРАТ «ЦГЗК»

Вже 21-й рік поспіль Різдво на відділенні кульової стрільби СК «Північне сяйво» ДП «Спорт-Мастер» ПРАТ «ЦГЗК» зустрічали змаганнями з кульової стрільби. Біля семидесяти дітей та підлітків відділення СК «Північне сяйво» та гостей турніру боролися за звання найкращих. Для багатьох юних спортсменів це були перші змагання, перші медалі та перші поради від висококваліфікованих майстрів стрілецького спорту: ЗМС Рибовалової В., МСМК Рибовалова І., МСМК Кушнірова Д., МСМК Чирви Є., МС Товстопята Р. Всім процесом керували головний суддя змагань – старший тренер СК «Північне сяйво» МСМК Виливаний О.В. та секретар змагань КМС Скотніков В. А видатний тренер з кульової стрільби Чапала Г.М. привіз з собою на турнір команду з 9 початківців у стрільбі, які вже показали гарний результат. Чудовий святковий настрій було підтримано нагородами від комітету з фізичної культури і спорту виконкому Тернівської районної у місті ради та солодкими подарунками від Діда Мороза, роль якого з задоволенням виконав депутат Тернівської районної у місті ради VII скликання Козлов Ю.І.

Загальне керівництво змаганнями здійснено комітетом з фізичної культури і спорту виконкому Тернівської районної у місті ради спільно з СК «Північне сяйво» дочірнього підприємства «Спорт-Мастер» ПРАТ «ЦГЗК».

Виконком Тернівської районної у місті ради висловлює подяку всьому тренерському складу стрілецького тиру СК «Піівнічне сяйво» та депутату Тернівської районної у місті ради VII скликання Козлову Ю.І. за допомогу в організації та проведенні спортивно-масового заходу для дітей.

09 січня 2018