Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Першість Тернівського району з плавання, присвячена Різдвяним та новорічним святам

У Першості Тернівського району з плавання, присвяченої Різдвяним та новорічним святам, яка проходила 06.01.2018 у басейні СК «Північне сяйво» ДП «Спорт-Мастер» ПРАТ «ЦГЗК», брали участь більше 89 дівчат та юнаків 2002 – 2012 р.н. Для деяких із них це був перший досвід змагань. А найкращим прикладом для них став заплив старших вихованців відділення плавання, серед яких був член збірної команди України, майстер спорту України з плавання Стрілець Іван. За підсумками спортивних досягнень 2017 року Іван увійшов до 5-ки кращих спортсменів Тернівського району. За підсумками спортивної роботи в Тернівському районі у 2017 році Кравченко С.Я. була нагороджена в номінації «Серце віддаю спорту», а Кайдана Анна увійшла в 20-ку «Кращих юних спортсменів Тернівського району». Також Стрілець Іван, Кайдана Анна та тренери з плавання Кравченко С.Я. і Курбанова Т.Я. отримали нагороди за свої спортивні досягнення від депутата Дніпропетровської обласної ради Ботвінова Р.Г.
Змагання проведено під керівництвом комітету з фізичної культури і спорту виконкому Тернівської районної у місті ради спільно з СК «Північне сяйво» дочірнього підприємства «Спорт-Мастер» ПРАТ «ЦГЗК». Головний суддя змагань – Кравченко С.Я. За результатами змагань переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями від комітету з фізичної культури і спорту виконкому Тернівської районної у місті ради, всі учасники змагань отримали новорічні солодкі подарунки від спонсорів.

Виконком Тернівської районної у місті ради висловлює подяку адміністрації та всьому тренерському складу відділення плавання СК «Північне сяйво» ДП «Спорт – Мастер» ПРАТ «ЦГЗК», а також депутатам Тернівської районної у місті ради VII скликання Сахно В.А. та Коваль А.В. за допомогу в організації та проведенні заходу.

09 січня 2018