Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Шановні виборці Тернівського району!

З 10 липня ви можете ознайомитись з попереднім списком виборців та перевірити свої персональні дані, відвідавши свою виборчу дільницю. У разі виявлення неточностей у списках, для їх усунення ви маєте подати заяву до виборчої комісії виборчої дільниці або до відділу ведення Державного реєстру виборців. У разі якщо виборець за станом здоров'я не може особисто подати заяву, дільнична виборча комісія за зверненням такого виборця зобов'язана забезпечити прийняття заяви у такого виборця в інший спосіб (стаття 40 Закону України “Про вибори народних депутатів України”).

Кожен виборець, який з поважних причин в день позачергових виборів народних депутатів України, 21 липня 2019 року, буде знаходитись поза межами населеного пункту, в якому  зареєстроване місце його проживання і не може проголосувати на тій виборчий дільниці, до якої відноситься його виборча адреса, може тимчасово змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси. Для цього необхідно, до 15 липня 2019 року звернутись з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем, де буде перебувати виборець у день виборів. При собі мати паспорт (у вигляді паспорта книжки або картки) громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України. (Порядок тимчасової зміни місця голосування)

08 липня 2019