Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

До уваги багатодітних сімей!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13.03.2019 № 250 «Деякі питання надання соціальної підтримки  багатодітним сім’ям» затверджено Порядок виплати допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

З 1 квітня 2019 року запроваджено новий вид державної допомоги –  допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

Допомога призначається і виплачується громадянам України, іноземцям та особам без громадянства, які постійно проживають в Україні.

           Допомога надається одному з батьків дитини, які постійно проживають разом з дитиною.

            Документи, необхідні для призначення допомоги, подаються заявником  особисто.

Допомога призначається на третю і кожну наступну дитину з місяця, в якому було подано заяву з усіма необхідними документами, та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно.

У разі коли в сім’ї одночасно народилося двоє і більше дітей, внаслідок чого сім’я набула статусу багатодітної, виплата допомоги здійснюється на кожну таку дитину.

Для призначення допомоги управлінню праці та соціального захисту населення за умови пред’явлення паспорта громадянина України (паспортного документа іноземця) або іншого документа, що посвідчує особу та підтверджує її спеціальний статус, подається заява одного з батьків, з яким постійно проживає дитина, що складається за формою, затвердженою Мінсоцполітики, та копії таких документів:

- посвідчення батьків багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу) та              посвідчення дитини з багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу);

- свідоцтв про народження всіх дітей (з пред’явленням оригіналів).

 

Допомога призначається  у розмірі 1700 гривень.

 

Громадяни, які звернуться у період з квітня по червень 2019 р. включно за наданням допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, зазначена допомога призначається з 1 квітня 2019 року.           

Багатодітним родинам, які проживають у Тернівському районі, з питання призначення допомоги необхідно звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Тернівської районної у місті ради, яке розташоване за адресою: вул. Ухтомського, 23.

Прийом громадян здійснюється щоденно (крім вихідних та святкових днів), з 08-30 до 17-00.

             Для отримання консультації в управлінні праці та соціального захисту населення виконкому Тернівської районної у місті ради,  працюють наступні номери телефонів: 0800 300 177, 0975033528, 0674336786.     

 

08 квітня 2019