Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

«Разом для найкращого Інтернету»... – День безпечного Інтернету в закладах освіти Тернівського району

5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету»...

День безпечного Інтернету відзначають щороку в другий день другого тижня другого місяця. Це міжнародне свято запровадили у 2004 році мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо дітьми та молоддю.

До Дня безпечного Інтернету за ініціативи Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби  відбулася Всеукраїнська акція #STOP_SEXтинг, до якої долучилися учні та педагоги КЗШ№55.

Учителями інформатики проведено шкільний урок на тему безпеки підлітків в мережі Інтернет «Інтимне селфі в Інтернеті — жарт чи небезпечний ризик?». На уроці учні мали змогу зрозуміти зміст понять «секстинг» та «онлайн-грумінг» та їх наслідки, як діяти у разі потрапляння в ситуації секстингу чи онлайн-грумінгу та переглянути відеоматеріали

Напередодні День безпечного Інтернету  в закладах освіти району проведено ряд інформаційно-просвітницьких заходів в рамках акції міської «Лайкоманія у соціальних мережах».

На тренінгових заняттях «Лайкоманія – хвороба ХХІ століття» (КЗШ№42), «Я вмію безпечно користуватись Інтернетом» (КЗШ№45), «Я вмію безпечно користуватися Інтернетом»(КЗШ№48), «Ми –  проти лайкоманії»(КЗШ№55), «Безпека в мережі інтернет»(КЗШ№61), «Безпека в соціальних мережах – етика поведінки в інтернеті»(КЗШ№76), «Комп’ютерна та інтернет-залежність XXІ століття»(КТГ) школярі в інтерактивній формі обговорювали сучасні поняття психологічної безпеки Інтернет-спілкування, оволодівали навичками командної співпраці, створювали та захищали власні міні-проекти «Позитив, негатив та небезпека соцмереж».

З використанням інноваційних технологій були проведені інтелектуальний батл «Інфо-професіонал» та піар-асорті «Безпечний інтернет»  (КЗШ№61),  дебати «Соціальні мережі: необхідність, розвага або залежність?» та рольова гра «Кіберпростір» (КЗШ№110).

07 лютого 2019