Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Педагогічний вернісаж «Майстерність без меж» вчителів НВК «ЗНЗ-ТЛ»

Готовність працювати в освітньому закладі Нової української школи продемонстрували педагоги навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – Тернівський ліцей» на засіданні шкільної комісії по атестації педагогічних працівників у 2019 році.

Засідання шкільної комісії відбулося у форматі педагогічного вернісажу «Майстерність без меж», де були представлені методичне портфоліо та презентації вчителів, які атестуються.

Для оцінки діяльності педагогів, члени шкільної комісії обрали технологію «фактчекінг» (з англ. fact checking), яка використовується в журналістиці для перевірки достовірності інформації. Технологія «фактчекінгу» – це змога підняти ланку професіоналізму не тільки в журналістиці, а й у педагогіці.

Справжніми професіоналами на педагогічному вернісажі були Вінівітіна-Охінченко А.В.(вчитель інформатики), Анісенок О.С.(вчитель мистецтва та образотворчого мистецтва),  Висоцька Г.М. ( вчитель біології), Сердюк Н.М. (вчитель початкових класів), які професійно презентували свій педагогічний досвід та змогли підтвердити його важливість, відповідаючи на запитання фактчекерів,  в ролі яких виступили члени шкільної атестаційної комісії.

Відкритий діалог педагогів та фактчекерів довів, що запроваджена технологія «фактчекінгу» дає змогу працювати разом на благо всіх учасників освітнього процесу.

07 лютого 2019