Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

КІНОШКОЛА: перемога на обласному конкурсі медіатворчості

ІІІ обласний конкурс дитячої медіатворчості «Ми небайдужі!» в 2019 році проводився в рамках дослідно-експериментальної роботи  «Створення системи шкільної медіаосвіти на основі принципів наскрізного навчання».

На конкурс було представлено 118 дитячих медіаробіт у трьох номінаціях «Соціальна реклама», «Фільм-портрет», «Реклама STEM-професій» із всіх регіонів Дніпропетровщини.

Не залишилися осторонь конкурсу і вихованці «КІНОШКОЛИ» (ЦДЮТ «Терноцвіт»), на конкурс були представлені роботи «Саджаєш пластик», «Живи реальністю» та «Прості правила. РЕП про головне».

Експертна комісія, яка оцінювала конкурсі робота, враховувала наступні критерії технічна грамотність (володіння сучасними медіатехнологіями), оригінальність (здатність автора створити авторську роботу), суспільна значущість (зміст, ідея, тема конкурсної роботи повинні мати художню та культурну цінність), образність (здатність автора висловити абстрактну ідею в конкретній формі).

Медіароботи «Саджаєш пластик» та «Живи реальністю» відповідали всім критеріям оцінювання, тому і отримали І місце в номінації «Соціальна реклама», а «Прості правила. РЕП про головне» відзначено як кращу позаконкурсну роботу.

Вітаємо вихованців «КІНОШКОЛИ» та їх керівника Володимира Будка з перемогою!

Посилання для перегляду

https://youtu.be/KmftYGQbQy8

https://youtu.be/SbVp5wOWlVg

https://youtu.be/y367II15E3Q

05 листопада 2019