Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Привітали зі 100-річним ювілеєм

05 листопада жителька Тернівського району   Зінаїда Андріївна  Дорофєєва у колі рідних та близьких людей  зустріла свій 100-річний ювілей.

Народилася Зінаїда Андріївна  в місті Кривий Ріг Дніпропетровської  області.  В 1934 році поступила навчатися на помічника лаборанта  до хімічної лабораторії.  

Під час війни працювала в колгоспі,  має статус учасника війни.

З 1947 до 1969 року працювала лаборантом, обліковцем в хімічній лабораторії рудника імені Леніна.

Загальний трудовий стаж складає 31 рік.

В післявоєнні роки подружжя Дорофєєвих  отримали земельну ділянку та збудували для сім’і будинок, в якому гр. Дорофєєва З.А. проживає і по теперішній час з дружиною померлого сина .  

Нагороджена ювілейними медалями.

Крім численних родичів, друзів та сусідів привітати ювілярку завітали  начальник управління праці та соціального захисту населення виконкому Тернівської районної у місті ради Оксана Каретіна,  директор комунальної  установи «Територіальний центр соціального               обслуговування (надання соціальних послуг)  у Тернівському районі» Антоніна Косогорова, голова Тернівської районної ради ветеранів Віктор Бурдієнко.

Святкуючи день народження поряд з   онуками, правнуками,  Зінаїда Андріївна  згадує життя й молодість, яку за вік вважає найкращим своїм часом. Господь розпорядився так, що за прожитих сто років вона згадує найцінніше – народження трьох дітей,   онуків,  правнуків, які і нині підтримують, люблять та шанують свою матір, бабусю і прабабусю.

Звертаючись до ювілярки, гості побажали їй міцного здоров’я, поваги від оточуючих, любові від рідних і близьких людей –  онуків та правнуків, які на даний час опікуються своєю рідненькою матусею та бабусею та своєю любов’ю й повагою зігрівають її поважний вік.

Присутні приєдналися до найкращих побажань і вручили ювілярці квіти, подарунки та фінансову допомогу від виконкому Криворізької міської ради.

05 листопада 2019