Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Про проведення Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветерана

                 Першого жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні ще й День ветерана. У цей день маємо чудову нагоду подякувати старшому поколінню за їх важку працю, душевну теплоту, ніжну батьківську турботу і великодушну любов, якою вони обдаровують своїх рідних та близьких. На сьогдняшній день в Тернівському районі проживає 17 тис. ветеранів війни і праці, 28 тис. людей пенсійного віку, з них 24 тис. - це люди, віком понад 60 років. Під особливою увагою соціальних служб району знаходяться учасники війни, яких в районі налічується 993 особи, учасники бойових дій - 956 осіб, інваліди війни - 17 осіб та діти війни - 6 912 осіб. 01.10.2018 в комунальних установах району: «Територіальний центр соціального обслуговування(надання соціальних послуг) в Тернівському районі» КМР, «Будинок милосердя» КМР та «Будинок милосердя «Затишок» для підопічних установ відбулися тематичні бесіди та святкові концертні програми. Спеціалістами Тернівського відділу обслуговування громадян в м.Кривий Ріг (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровської області проведено виїзні прийоми в комунальних установах району, на яких надані роз’яснення щодо чинного пенсійного законодавства та впровадження нової послуги Пенсійного фонду України - SMS - інформування. Не залишилися осторонь і освітні заклади району. З метою виховання в учнівської молоді гуманного ставлення до людей похилого віку в останній тиждень вересня місяця загальноосвітніх закладах проведено виховні тематичні години «Ветеран Кривбасу-гордість міста», учні-старшокласники продовжують брати участь в волонтерських акціях «Людина не повинна бути самотньою», «Вчитель не повинен бути самотнім», проведено благодійні акції «Турбота» по наданню допомоги одиноким пристарілим людям у прибиранні садиб та копанні городних ділянок. В усіх загальноосвітніх закладах проведені свята, присвячені Дню працівників освіти, учасниками яких були ветерани педагогічної праці. Кульмінацією свята в районі стало проведення урочистого зібрання ветеранів з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

                 За участю керівників органів місцевого самоврядування, районної організації ветеранів 05.10.2018 в комунальному закладі «Палац культури «Тернівський» проведено святкову тематичну програму «Серця обігріймо добром». Із щирими словами привітання до присутніх звернулися голова Тернівської районної у місті ради Солод В.М., голова Криворізької міської організації ветеранів Дабіжа М.К, голова Тернівської районної ради ветеранів Бурдієнко В.В. Виступаючі привітали ветеранів з їхнім святом, побажали міцного здоров’я та довголіття, висловили їм глибоку вдячність і повагу. До участі у заході долучилися помічник народного депутата України Павлова К.Ю. - Жицький О.Л., та депутат Криворізької міської ради Богатирьов А.В., які висловили ветеранам слова синовньої подяки за багаторічну працю та вагомий внесок у розбудову держави. За сумлінну працю, особистий внесок у розвиток ветеранського руху, активну участь у громадській роботі з ветеранами району були відзначені 27 активістів Тернівської районної ради ветеранів. Для присутніх на урочистому зібранні представлений яскравий святковий концерт, підготовлений силами учасників хору ветеранів та талановитих вихованців дитячих колективів художньої самодіяльності палацу культури. Це свято стало прекрасним приводом ще раз нагадати всім присутнім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства.

 

05 жовтня 2018