Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Новорічний спортивно-розважальний захід серед родин

Під час зимових канікул в Тернівському районі розважаються не тільки діти, а також їхні батьки та дідусі з бабусями. Багато позитивних емоцій отримали учасники новорічного спортивно-розважального заходу серед родин, який відбувся на базі навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів» - «Тернівський ліцей» (директор Гавдан А.М.). Головний суддя змагань Гранюк О.О. 
На наше спортивне родинне свято завітав депутат Тернівської районної у місті ради Стецький В.А., який із задоволенням виконав роль судді змагань та блискуче відіграв роль Діда Мороза, подарувавши учасникам заходу приємні хвилини святкового настрою та солодощі. Родини - учасники змагань демонстрували свою спритність та спортивну майстерність, а також були дуже активними в інтелектуально-розважальній вікторині, яку організували та провели працівники бібліотеки - філії №14 КЗК «Міська дитяча бібліотека». Яскравою перлинкою заходу став виступ вихованки відділення художньої гімнастики СК «Північне сяйво» Журавель І. Наше свято вдалося! 
Комітет з фізичної культури і спорту виконкому Тернівської районної у місті ради висловлює подяку депутату Тернівської районної у місті ради Стецькому В.А., колективу (Гавдан А.М., Даценко А.С., Грошевіа О.В., Гранюк О.О.) та батькам НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів» - «Тернівський ліцей», а також працівникам бібліотеки - філії №14 КЗК «Міська дитяча бібліотека» (Салко І.А., Микулинець І.С.) за допомогу в організації та проведенні новорічного спортивно-розважального заходу серед родин.
Вітаємо з Різдвом, з Новим роком вітаємо!
Бажаємо вам щастя, здоров’я бажаємо!
Хай серце радіє, душа хай співає,
А настрій святковий весь рік не зникає!

05 січня 2018