Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

РАЗОМ: ми робимо цей світ кращим!

За ініціативи благодійної організації «Благодійний фонд «Щаслива лапа» (Happy Paw), яка з 2012 року  вирішує проблеми безпритульних тварин в Україні та підтримки Міністерства освіти і науки України було запропоновано закладам освіти долучитися 2 – 4 жовтня 2019 року до проведення «ІІ Всеукраїнського уроку доброти» (про гуманне та відповідальне ставлення до тварин), присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин (відзначається щороку 4 жовтня).

До проведення «ІІ Всеукраїнського уроку доброти» та до встановлення нового рекорду України – «Наймасовіший урок добра в закладах освіти, проведений впродовж одного дня» долучилися і учні КЗШ№№45,105.

Гуманне відношення до тварин проявили учні під час обговорення важливих питань ставлення до пухнастих, піклування про них та відповідальне поводження. Учні залюбки демонстрували свою любов до тварин  в квестах, з неабияким ентузіазмом давали інтерв'ю, де ділилися  найцікавішими моментами з життя домашніх улюбленців.

А головне, що всі учасники Всеукраїнського уроку доброти, зазначали: «Людина починається з добра» та «Разом ми робимо цей світ кращим!»

 

04 жовтня 2019