Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Традиції українського народу – першооснова виховання школярів

04.01.2019 на базі Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №48 відбулося спільне засідання районних методичних об’єднань заступників директорів з виховної роботи та класних керівників.

Педагогічний колектив представив учасникам засідання досвід роботи закладу, в якому розкрито вплив народних традицій на формування духовності та патріотичних почуттів учнів, адже духовне відродження неможливе без повернення до першоджерел життя народу, першооснов буття нації.

Система роботи закладу з національно-патріотичного виховання передбачає формування почуття національної самосвідомості, як неодмінної умови виховання справжнього патріотизму і гордості за свою землю, свій народ і свою історію, – сказала Лузан О.О., директор закладу, відкриваючи спільне засідання районних методичних об’єднань заступників директорів з виховної роботи та класних керівників.

В інформаційному дайджесті «Виховна система школи як засіб створення дієвої моделі національно-патріотичного виховання учнів», Голуб С.В. заступник директора з виховної роботи, представила різноманітні форми та методи виховання учнів на традиціях, звичаях і обрядах українського народу.

Лідери шкільного об’єднання «Веселкова країна» розробили соціальний проект, який реалізується в дошкільному закладі освіти і спрямований на ознайомлення дошкільнят із  традиціями українського народу.

Калейдоскоп майстер класів «Магія обряду» (кер. Литвиненко Н.М.) «Народні ігри та забави»(кер. Лагода І.А.), «Чарівний світ деку пажу» (кер. Бережна І.Ю.), «Петриківський  дивосвіт» (кер. Пересунько І.С.) створив для учасників засідання атмосферу мистецького вернісажу, де можна зробити своїми руками зробити новорічний подарунок, стати учасником народної святкової гри, відтворити традиції та обряди українського народу в сучасному форматі.

04 січня 2019