Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Шановні виборці Тернівського району!

Постановою Верховної Ради України від 26.11.2018 року №2631-VII на неділю 31 березня 2019 року призначено чергові вибори Президента України.

З метою забезпечення реалізації Вами свого права голосу, підвищення якості та достовірності списків виборців, запрошуємо Вас перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців.

Нагадуємо, що Державний реєстр виборців постійно поновлює дані про виборців, удосконалюються технології, створюється нове програмне забезпечення. Але тільки Ваше безпосереднє звернення дозволить виявити та усунути помилки в Державному реєстрі виборців, якщо такі існують.

Практика показує, що варто приділити особливу увагу перевірці свого включення/невключення та достовірності даних у Державному реєстрі виборців, таким громадянам, які:

  • нещодавно досягли 18-річчя;
  • змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду
  • прибули із закордону, де перебували на консульському обліку;
  • повернулися додому після проходження строкової служби;
  • повернулися з місць позбавлення волі;
  • під час останніх виборів, у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних або були відсутні в них та, до цього часу, не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

Зробити це можливо:

- особисто відвідавши відділ ведення Державного реєстру виборців, який знаходиться за адресою: вул.Короленка, 1А, кабінет №128. Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 35-20-53; 35-20-24. При собі обов’язково мати паспорт громадянина України (у вигляді паспорта-книжки або картки) або тимчасове посвідчення громадянина України;

- скориставшись сервісом “Особистий кабінет виборця на сайті Державного реєстру виборців в мережі інтернет. Після реєстрації (вказати особисту електронну адресу, ПІБ, дату народження) на вкладці “Перевірити дані” необхідно ввести свою виборчу адресу. На вказану електрону адресу надійде відповідь з результатом перевірки. У разі, якщо відповідь буде негативною, то виборцю потрібно звернутись до вищезазначеного відділу ведення Державного реєстру виборців з документами, що підтверджують особу для внесення відповідних змін до запису про нього.

 Кожен виборець, який з поважних причин в день чергових виборів Президента України буде знаходитись поза межами населеного пункту, в якому  зареєстроване місце його проживання і не може проголосувати на тій виборчий дільниці, до якої відноситься його виборча адреса, може тимчасово змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси. Для цього необхідно звернутись з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем, де буде перебувати виборець у день виборів. При собі мати паспорт громадянина України (у вигляді паспорта-книжки або картки) або тимчасове посвідчення громадянина України та документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування (наприклад: довідка з місця роботи, документ про право власності на житло, виклик на заліково-екзаменаційну сесію тощо). У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються працівникові відділу для перевірки вірності цих копій.

03 січня 2019