Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

З ВІРОЮ В ЗАВТРАШНІЙ ДЕНЬ

Вже декілька років поспіль Наталія Шамрицька, депутат Дніпропетровської обласної ради, опікується розвитком спорту в закладах освіти Тернівського району,  і зокрема досягненнями вихованців гуртка «Атлетична гімнастика», що працює в ЦДЮТ «Сузір’я».

Завдяки її підтримці, вихованці разом зі своїм тренером Володимиром Мостовим, є учасниками спортивних змагань  різного рівня –  від міського до міжнародного, де демонструють високі результати.

Зустріч депутата обласної ради  із спортсменами та їх тренером відбулася в ЦДЮТ «Сузір’я». Вихованці випробували нові спортивні тренажери, якими був обладнаний атлетичний зал, завдяки спонсорської підтримки Наталії Шамрицької.

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook  Наталія Шамрицька відзначає: «Дуже рада, що в моєму житті зустрічаються молоді люди, які розвінчують стереотипи «циничных прагматичных красавчиков»! Це Володимир Мостовий – керівник гуртка атлетичної гімнастики ЦДЮТ «Сузір’я»: ентузіаст, спортивний та шляхетний. І якщо дитина замість вулиці обирає спортзал – це і його особиста заслуга. Таким допомагати – в радість! Вова, вперед і тільки вперед, а ми – поряд!».

Слова вдячності від вихованців ЦДЮТ «Сузір’я» Наталії Шамрицькій, депутату Дніпропетровської обласної ради, за піклування, за підтримку, за допомогу, за дружбу. І все це – з вірою в завтрашній день!

28 листопада 2019