Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Ветерани дошкільної освіти зустрічають День дошкілля

Кожного року в останню п’ятницю вересня в нашій державі відзначають Всеукраїнський День дошкілля.  Цього року – це 28 вересня.

Напередодні свята зібралися в дружньому святковому колі ветерани дошкільної освіти міста, у яких все життя пов’язане  із історією дошкілля  міста Кривого Рогу.

Дошкільну освіту району на міському святі представляли:

Глушківська Наталія Георгіївна – інспектор з питань дошкільного виховання  відділу освіти виконкому Тернівської районної у місті ради з  1972 по  1983 рік,  була  депутатом районної ради;

Малюта Ольга Миколаївна інспектор з питань дошкільного виховання відділу освіти виконкому Тернівської районної у місті ради з 1983 по 2003 рік. 

Бунчук Алла Іванівна   - методист з питань дошкільного виховання відділу освіти виконкому Тернівської районної у місті ради з 1986 по 2009  рік.

     Куєвда  Надія Валентинівна - вихователь – методист дошкільного закладу  №216 з 1971 по 2014 рік.  

Привітала  усіх працівників дошкілля із професійним святом начальник відділу дошкільної, середньої, позашкільної освіти, виховної роботи та охорони дитинства управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради Намінат Н.В.Важко оцінити важливість роботи вихователя та й кожного, хто працює в дитячих садочках, і допомагає в цей непростий час батькам виховувати підростаюче покоління.

Ветеранів дошкільної освіти привітали  творчі колективи педагогів та вихованців дитячих садочків міста.

Шановні працівники закладів дошкільної освіти Тернівського району!

Зі святом Вас, із Всеукраїнським днем дошкілля!

Бажаємо вам мудрості, натхнення та позитиву в роботі. Нехай малеча надихає вас на креативні знахідки та творчі дії, а все задумане – здійснюється!

Родинного вам тепла, доброго здоров’я, пошани від суспільства і миру на нашій рідній землі!

28 вересня 2018