Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Форум районної спілки дитячих об’єднань «Терноцвіт»

26.09.2018 в актовій залі КЗШ№110 зібрались кращі представники шкільних дитячих об’єднань  на форум лідерів учнівського самоврядування районної спілки дитячих об’єднань «Терноцвіт».

Розпочався форум  «Енциклопедія лідерства: лідер  від «А» до «Я» або «Якщо не я, то хто?» лідерським прологом  від дитячого об’єднання ЛАД (КЗШ №110) «Крок за кроком до вершин лідерства».

А потім був лідерський дайджест «Енциклопедія лідерства: лідер  від «А» до «Я», який провели лідери шкільних дитячих об’єднань. У 2019 році буде відзначатися  18-річчя заснування районної спілки дитячих об’єднань «Терноцвіт» і досвід та досягнення дали право на створення  «Енциклопедії успішного лідерського досвіду».

На форумі лідери розповідали про різноманітні напрямки роботи шкільних дитячих об’єднань(КЗШ№№27,48,55,110,116), прослухали історії успішного лідерства від Артема Чижова та Владислава Юрчини, представляли проекти МЕДІАСПЕЦКОР»(КЗШ№117), Kolo енергійних підлітків»– створення центру клубу лідерів учнівського самоврядування(КТГ), «Школа успіху: Кривий Ріг-2018»(КЗШ№61).А ще вони продемонстрували любов до рідного району, започаткувавши лідерський проект «Це Терни мої – куточок щастя на землі!», який планується реалізувати до 50-річчя заснування Тернівського району, яке відзначається 23 травня 2019 року.

Не залишилися в стороні і педагоги організатори закладів загальної середньої освіти, які організували для учасників форуму квест «Ми – КОМАНДА».

А на завершення форуму було створено флеш моб «Ми – землі Тернівської діти» та виконано пісню лідерів «Так, це спілка Тернів!» із заключними акордами:

ЗНАЙ – це Рада Тернів знову на збір друзів скликає,

ЗНАЙ – це знову вонабезліч ідей для тебе має.

        Тож з новими ідеями  та «Енциклопедією успішного лідерського досвіду» реалізуємо новий лідерський проект «Це Терни мої – куточок щастя на землі!». Попереду захоплюючі зустрічі, цікава робота, нові  сходинки до перемоги, нова дорога, яку «здолає той, хто йде».

28 вересня 2018