Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

«Майстер-шеф» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

27 вересня 2018 року з нагоди Дня усиновлення відбулася соціальна акція «Майстер-шеф» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях, сім’ях опікунів, піклувальників.

Другий рік поспіль ресторан піцца «Челентано», що розташований на мікрорайоні Даманський Тернівського району, гостинно зустрічав дітей. Крім традиційного майстер-класу по приготуванню піци діти дізналися багато нового про історію виникнення і походження піци, яка нараховує вже не одне століття. Кожна піца зроблена дитячими руками була особлива та неповторна і надзвичайно смачна.

Хоча смак піци є, безумовно, найголовнішим, але хто сказав, що її приготування не можна перетворити на захопливе видовище? Піцайоли ресторану піцца «Челентано» влаштували справжнє шоу: замість того, щоб розкатувати тісто скалкою, вони підкидували його в повітря і своєю  віртуозністю і вправністю підкорили дітей. Дітлахи  притамувавши подих слідкували за вправними рухами піцайол і коли плаский шмат тіста здіймався високо в  повітрі захоплено аплодували.

Насолодитися смаком піци та отримати нові позитивні враження діти змогли завдяки ресторану піцца «Челентано».

27 вересня 2018