Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Відкрито новий лінгафонний кабінет в КЗШ№61

25.09.2018 в Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №61 відбулося відкриття лінгафонного кабінету в рамках проекту«Від захоплення до вільного володіння англійською мовою», який став переможцем конкурсу «Громадський бюджет-2018».

На відкриття лінгафонного кабінету до школи завітали Полтавець А.А., заступник Криворізького міського голови, Солод В.М., голова Тернівської районної у місті ради, Кріпак Т.П., начальник управління виконкому Криворізької міської ради, Горевич С.О.,начальник відділу освіти виконкому Тернівської районної у місті ради.

Учні школи із захопленням розповідали про нові можливості для вивчення іноземної мови, які відкриються для них із появою в закладі сучасного лінгафонного кабінету. А потім запропонували гостям перевірити як працює лінгафонна система.

Полтавець А.А. після зустрічі із учнями КЗШ№61 в соціальній мережі facebook зазначив: «Намагаюся вивчати англійську. Маю дві проблеми: хронічний брак часу та відсутність такого лінгафонного обладнання. У сучасному світі для молоді надзвичайно важливо отримати ті знання, які близькі до міжнародних і сформують особистість кожного школяра в руслі перспективних можливостей і умінь. На базі школи №61 реалізовано проект Громадського бюджету щодо створення лінгафонного кабінету. Важливо що у школярів «очі горять», їм це цікаво - а це і є запорукою успішного навчання».

26 вересня 2018