Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Ми проти СНІДу

28 листопада 2019 року в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» та з нагоди Всесвітнього  дня боротьби з ВІЛ/СНІДом в Індустріальному коледжі організовано комплекс просвітницько - пізнавальних заходів:

-          модульне заняття з сексуального виховання на тему: «Секс та безпека». Практичною частиною заняття було виготовлення мотиваційних макетів з лозунгами проти СНІДу, які були розміщені у зоні інсталяції «Наше життя в наших руках»;

-          інформаційна зустріч зі студентською молоддю на тему: «Профілактика передачі ВІЛ серед молоді». Дар’я Мельник-координатор регіональної молодіжної спільноти «Teenergizer м. Кривий Ріг» рекомендувала молоді  різноманітні стратегії сказати «НІ!» в загрозливих для життя і здоров’я ситуаціях.

         Невід’ємними складовими успішного вирішення питання боротьби з ВІЛ-інфекцією мають бути заходи з формування пріоритету здорового способу життя.

         Для того, щоб передати основні тези заходу студенти створили мініатюру: «Думай зараз! Обирай своє майбутнє!»

         Логічним підсумком заходу став флешмоб за участю студентської громади.

         Головна мета акції – звернути увагу суспільства на цю проблему.

Ми сподіваємося, що одного разу можна буде сказати − зі СНІДом покінчено назавжди!

02 грудня 2019