Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Кіношколята підкорили київську «Прес-весну на Дніпрових схилах»

Юні  журналісти, фотографи, блогери, телевізійники, майстри мікрофону й телекамери  зібралися у Київському палаці дітей та юнацтва на ХVІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької журналістики. «Прес-весна на Дніпрових схилах» – це інтернаціональна співдружність юних журналістів, які щороку зустрічаються у Києві. За сімнадцять років фестиваль здобув прихильність десятків тисяч молодих журналістів України та багатьох країн світу і став плацдармом для самореалізації творчої та  обдарованої молоді в інформаційному просторі.

В цьому році фестиваль відбувався під гаслом «Брендинг моєї країни, брендинг моєї родини». До оргкомітету Фестивалю надійшло близько 1000 робіт із різних куточків України та світу, в яких молодь вільно висловлювала свої думки, погляди на сучасність в різноманітних жанрах журналістики. Свої творчі роботи на конкурс представили і вихованці Тернівської КІНОШКОЛИ (КПНЗ ЦДЮТ «Терноцвіт» КМР) – це відео репортаж про проведення районного фестивалю козацької слави «Тернова земля – земля українського козацтва» та соціальний ролик «Живи реальністю».

Соціальний ролик «Живи реальністю»(режисер Володимир Лубенець) на фестивалі відзначено Дипломом ІІ ступеня в номінації «Відео робота».

Соціальний ролик можна переглянути за посиланням https://youtu.be/SbVp5wOWlVg

Це заслужена перемога не тільки юного режисера Володимира Лубенця, а й Володимира Будка, керівника Тернівської КІНОШКОЛИ.

21 травня 2019