Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

До уваги суб’єктів господарювання, які використовують для автономного опалення котли!

Згідно Законів України "Про охорону атмосферного повітря" (ст.10 та ст.11) та  "Про охорону навколишнього природного середовища" (ст.51) експлуатація всіх стаціонарних джерел викидів забруднюючих речовин здійснюється лише після отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря та за умови забезпечення охорони навколишнього природного середовища і здоров'я людей.

Котли на будь-якому виді палива, що використовуються суб'єктами господарювання для опалення виробничих та адміністративних приміщень, є джерелом викидів забруднюючих речовин, для експлуатації яких Департаментом екології та природних ресурсів Дніпропетровської обласної державної адміністрації (далі - Департамент) видається дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

 Для його отримання необхідно звертатися до Центру надання адміністративних послуг за адресою: м. Дніпро,  проспект Дмитра Яворницького, 75 та поспект Слобожанський, 42.

Детальніша інформація розміщена на офіційному сайті Департаменту, для консультацій звертатися до управління екології виконкому міської ради за тел. 74 56 41.

Крім того, суб'єкти господарювання, що експлуатують котли, повинні відповідно до вимог ст. 240 Податкового Кодексу України сплачувати за фактичні обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря екологічний податок.

Порушення суб’єктами господарювання вимог природоохоронного та податкового законодавства України тягне за собою адміністративну або кримінальну відповідальність з обов’язковим відшкодуванням шкоди, заподіяної природному середовищу.

            Дотримання вимог природоохоронного законодавства України дозволить запобігти шкідливому впливу на стан атмосферного повітря та забезпечить мешканців міста безпечним для здоров'я та життя навколишнім природним середовищем.

02 жовтня 2018