Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади.  Саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними людьми.

01.10.2018 з нагоди відзначення Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветерана в КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Тернівському районі» Криворізької міської ради організовано проведення виставки композицій із природного матеріалу «Осінній вернісаж», виготовленої силами працівників відділення денного перебування установи.

Крім того для відвідувачів денного перебування установи проведено годину доброти на тему «Добром забуте серце обігрійте» та  святковий концерт  «Мої роки моє багатство» за участі учнів та педагогів музичної школи №10.

До участі у заході долучилися депутат Криворізької міської ради Бабенко О.В. та помічник народного депутата України Павлова К.Ю. – Жицький О.Л., які висловили слова подяки людям похилого віку та вручили подарунки.

02 жовтня 2018