Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Лінії долі…

            Саме таку назву мав соціальний захід, що відбувся в комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Тернівському районі» Криворізької міської ради за участі відпочиваючих відділення денного перебування та фахівців  установи. В рамках заходу було представлено п’ять чарівних жінок - яскравих особистостей, які перебувають на обслуговуванні в центрі, про життя яких можна писати романи.

            Затамувавши подих, присутні в залі вслухалися у непрості життєві історії наших героїнь, які наважились розповісти про себе, своїх близьких, про що мріяли, чого бажали. Під час цікавих розповідей, слухачі зітхали, разом з оповідачами переживали голод, війну, злидні. Раділи Перемозі, здобуткам та добробуту який запанував у сім’ях.  Фотовиставка та слайд-шоу знову надали можливість повернутись у далеке дитинство, юність та збагнути як швидко настала зрілість.

            Завершився захід пісенним вернісажем, які співали залюбки всі.

19 листопада 2019