Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Літературно-музичний вечір «Полум’я пам’яті в наших серцях».

До 73-х річчя від Дня перемоги над нацизмом в Індустріальному коледжі ДВНЗ «КНУ» відбувся літературно-музичний вечір «Полум’я пам’яті в наших серцях».

Головна мета: поглибити знання студентів про героїчне минуле нашого народу, допомогти усвідомити велич його подвигу у Другій світовій війні, виховувати у студентів шану і повагу до тих, хто ціною життя здобув перемогу

В цей урочистий день студенти коледжу згадали тих, чиє життя було втрачене у полум’ї Другої Світової війни, тих, хто без страху і сумнівів захищав свою землю від наступів загарбників.

 Захід пройшов в теплій затишній атмосфері. Були представлені танцювальні номери, інсценування воєнних пісень.

Дуже важливо відкривати та гортати сторінки історії. Ми згадали війну в Афганістані та бойові дії в зоні проведення АТО. Студенти, викладачі та гості заходу вшанували світлу пам'ять безсмертних героїв хвилиною мовчання та пообіцяли докласти всіх зусиль, аби жахлива трагедія всього людства не повторилася знову.

Низько вклоняємось пам’яті загиблих у всіх війнах, що відбулись на нашій землі, дякуємо ветеранам за їх ратний подвиг та молимось за мир на нашій Батьківщині!!!

15 травня 2018