Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Сход громадян житлового масиву Першотравневий

14 березня 2019 року в приміщенні комунального закладу «Палац культури «Першотравневий» КМР (вул.Матросова,77) проведено сход громадян житлового масиву Першотравневий за участі керуючої справами виконкому районної у місті ради Окунєвої М.І., депутата Криворізької міської ради Богатирьова А.В., депутатів Тернівської районної у місті ради Проскуріної І.В., Коваленка О.В., Бурдієнка В.В., директора КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Тернівському районі» Косогорової А.В., представників виконкому районної у місті ради, Тернівського відділу обслуговування громадян в м. Кривий Ріг (сервісний центр) Пенсійного фонду України.

На сході були заслухані звіти начальника фінансового відділу виконкому районної у місті ради Костіної В.В. щодо виконання районного у місті бюджету та районних Програм за 2018 рік і голови квартального комітету житлового масиву Першотравневий Євдокимової Л.С.

Також було розглянуто ряд важливих питань життєзабезпечення житлового масиву та надано вичерпні відповіді на запитання, які хвилюють мешканців району.

14 березня 2019