Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Урочисте покладання квітів, присвячене Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав

14 лютого 2018 року в сквері по вулиці Малиновського біля пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам відбулося урочисте покладання квітів, присвячене Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-й річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. На мітингу зібралися керівництво району, воїни-афганці, працівники організацій району, студентська та учнівська молодь та всі ті, хто пам’ятає героїчні подвиги військових, звичайних хлопців, які були направлені в пекло Афганської війни.

На урочистостях були присутні: народний депутат України Павлов К.Ю., голова Тернівської районної у місті ради Солод В.М., голова профкому первинної організації профспілки металургів та гірників ПРАТ «ПІВНГЗК», депутат Дніпропетровської обласної ради Шамрицька Н.А.

    До всіх присутніх та воїнів-афганців звернулася голова профкому первинної організації профспілки металургів та гірників ПРАТ «ПІВНГЗК», депутат Дніпропетровської обласної ради Шамрицька Н.А. В своїй промові вона привітала воїнів-афганців, побажала їм здоров’я, щастя, а також в котрий раз наголосила на необхідності миру на нашій землі. В данину пам’яті загиблих на тій страшній війні були покладені квіти до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам.

   Маємо надію, що й на нашій землі запанує мир та злагода. Ми ж будемо завжди пам’ятати героїчні подвиги воїнів-афганців.

14 лютого 2018