Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Майстер-клас з приготування піци для дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях, сім’ях опікунів, піклувальників

19 грудня 2019 року в День святого Миколая у піцерії «Челентано», що розташована у житловому масиві Даманський Тернівського району, відбувся майстер-клас з приготування піци для дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях, сім’ях опікунів, піклувальників.

Перед початком майстер-класу, діти дізналися про святого Миколая, хто він та чому його називають «Чудотворцем». Діти поділились своїми враженнями від свята та розповіли, які подарунки вони отримали від Миколая Чудотворця в цьому році.

Майстер-клас з приготування піци подарував дітям можливість власноруч створити маленький кулінарний шедевр та викликав в учасників позитивні емоції та враження.

19 грудня 2019