Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Інформаційна зустріч

З метою профілактики негативних проявів серед учнівської молоді, попередження жорстокого поводження та насильства в сім’ї та молодіжному середовищі, 18 грудня 2019 року службою у справах дітей виконкому Тернівської районної у місті ради на базі Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 105 була проведена інформаційна зустріч з учнями старших класів.

В ході зустрічі було висвітлено проблему домашнього насильства та насильства в шкільному колективі.

Під час активного діалогу з учнями було визначено поняття «насильство», його види, прояви та наслідки. Учасників зустрічі було проінформовано про роботу організацій, які можуть надати допомогу людині, що постраждала від насильства. Також учнів було ознайомлено з поняттям «булінг», його видами, проявами та як його уникнути, як діяти в ситуаціях, коли стали жертвами або свідками цього явища.

Наприкінці зустрічі учням було запропоновано проаналізувати історії з життя та надати поради щодо виходу зі складних життєвих ситуацій дітей, які потерпали від насильства та зверталися за допомогою телефонувавши на Національну дитячу «гарячу лінію». 

Кожному учню, який був учасником інформаційної зустрічі, було роздано пам’ятки: «Хто і як буде відповідати за булінг в Україні» та «Скажи булінгу «Ні». Школа має бути вільною від насильства».

Підводячи підсумки зустрічі, учні зробили висновок, що подолати явище булінгу можна спільними зусиллями, головне слідувати основним правилам: «Не чини насильницьких дій по відношенню до інших», «Не мовчи, якщо став жертвою або свідком такого явища», «Пам’ятай, що кожен вчинок має свої наслідки та кожен несе відповідальність за свої дії» Відповідальність повинні нести як батьки за неналежне виховання, так і діти-агресори а також свідки булінгу.

18 грудня 2019