Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Роботи з ремонту доріг

В цьому році, як ніколи, видалася тепла, яскрава, бездощова осінь. Така прекрасна погода сприяє продовженню проведення робіт з ремонту доріг.

За ініціативи виконкому Тернівської районної у місті ради та сприяння міського голови Юрія Вілкула протягом жовтня-листопада місяців продовжуються роботи з укладання асфальтового покриття на територіях Тернівського району працівниками ТОВ «Весташляхбуд». До організації даних робіт також приєднався новообраний депутат обласної ради Андрій Богатирьов. Такою дружньою командою відбувся довгоочикуваний ремонт пішохідних доріжок в місцях найбільшого пересування наших мешканців на вулицях Володимира Терещенка, Юрія Смірнова та Бірюзова. Працівниками зазначеного підприємства, на вулиці Володимира Терещенка, вздовж ринку «Сніжинка» та алеї до вулиці Ухтомського, проведено укладання асфальту на тротуарі вручну і асфальтоукладчиком. На ремонт витратили асфальту 240,5т та встановили 50м.п. поребриків. На укладання асфальтового покриття по вулиці Юрія Смірнова, Бірюзова витратили 535,12т матеріалу.

12 листопада 2020