Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Проведено акцію «Чистий четвер»

11.04.2019 за ініціативи виконкому Тернівської районної у місті ради відповідно до розпорядження Криворізького міського голови  від 28.03.2019   №87-р «Про проведення заходів щодо забезпечення чистоти та  порядку в м. Кривому Розі у 2019 році», розпорядження голови районної у місті ради від 08.04.2019 №76-р «Про проведення заходів щодо забезпечення чистоти та порядку в Тернівському районі міста Кривого Рогу у 2019 році» проведено акцію «Чистий четвер», до участі в якій залучилися підприємства, установи, організації району.

Під час проведення акції було здійснено прибирання випадкового сміття у місцях загального користування, прибирання території контейнерних майданчиків району, миття автодоріг по маршруту руху міського пасажирського транспорту, вигрібання та вивіз торішнього листя.

Також, в межах видатків районного у місті бюджету приватним підприємством «Деродез» ліквідовано чергове стихійне звалище, а саме по вулиці Каширській.

12 квітня 2019