Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Подорож «14 днів країною Дитинства» у таборі «Сонячний» (КЗШ№117) продовжується

10.06.2019 вихованці табору  завітали до міста «Ігрового». Ранкова зарядка, робоча лінійка, отримання нагород за минулий тиждень, веселий флеш-моб – все це стало тільки позитивним розігрівом і налаштуванням на справжні цікаві заходи.

Далі стартував фото-квест «ФОТОМИТЬ». Загони отримали спеціальні листівки з завданнями і розпочали свою фото діяльність: зробити краще та креативніше фото, спробувати себе в ролі фотографа та фотомоделі…Найкращі фото увійдуть до фільму, який буде створено шкільним прес центром «МІГ»

Фотополювання звичайно зайняло багато часу. Попереду був конкурс , який допоміг   трохи пофантазувати і відчути подих літа – це  конкурс аплікацій «Дивовижне літо». Чудові аплікації створювалися із різноманітних матеріалів –кольоровий папір і яскраві клаптики  тканин, вирізки з журналів і роздруковані на принтері тваринки, бісер і штучні метелики… Створені картини заграли дивовижними красками, які відображали настрій і бажання дітей.

Продовжуємо мандрувати країною Дитинства.

11 червня 2019